Ev Ofis Dezenfeksiyon Hizmeti

ev-dezenfeksiyonu

Ev Ofis Dezenfeksiyon Hizmeti

Ev ofis dezenfeksiyon hizmeti belirli dönemler arası yapılması önemli olan temizlik hizmetidir. Son zamanlarda dünyayı etkisi altına alan başta koronavirüs (covid19) olmak üzere virüs salgınlarından sonra dezenfeksiyon hizmetlerinin önemi bir hayli artmıştır. Bu hizmet ile çalışma yapılan bölgedeki mantarların, bakterilerin ve virüslerin tamamen yok edilmesini amaçlanmaktadır.

Çevremizdeki farklı koşullarda bizim için bir yaşam alanı bulabilen ve zamanla insanların vücuduna büyümeyi başarabilen bu virüslerden bazıları, insanların bağışıklık sistemini bozma yeteneğine de sahiptir. Bugün karşılaşılan koronavirüs salgını göz önüne alındığında, bu virüslerin hiç göz ardı edilmemesi gerektiği anlaşılmaktadır.

Hizmet Alanları

Ev Ofis Dezenfeksiyon hizmeti, bakteri ve mikropların bulunmaması gereken laboratuvar ortamı ve insanların ev, ofis, otomobil ve otel dezenfeksiyonu gibi yaşamlarına devam ettikleri yerlere uygulanır. Özellikle ev dezenfeksiyonu ve ofis dezenfeksiyonu hizmetleri, insanları enfekte eden ve sağlığı tehdit eden mikrop riskini önlemek için en çok tercih edilen hizmetlerdir. Ayrıca, toplu taşımacılığın sıklıkla kullanıldığı alanlarda, insanların elleriyle temas ettiği yerlerde mikropları ortadan kaldırmak için ulaşım dezenfeksiyonu da çok önemlidir.

Dezenfeksiyon Yapılırken Kullanılan Malzemeler

ev ofis dezenfeksiyonu

Dezenfeksiyon hizmeti veren birçok dezenfektan şirket bu işi profesyonel olarak yapmak yerine üstün hizmet sunduğundan, dezenfeksiyon süreci tam bir başarı sağlayamayabilir. Dezenfeksiyon işlemi sırasında, tüm canlı bakteri ve mikropları yok edebilen maddeler kullanılır. Toksik maddeler içermeyen bu maddelerin kullanımı ile bir taraftan mikroorganizmalar yok edilirken, diğer taraftan, dezenfeksiyon uygulanan bölgedeki kişilerin zarar görmemesi sağlanır. Ek olarak, kullanılan malzemeler ev veya ofis ortamındaki öğelere zarar vermeyecek özelliklere sahiptir. Bu nedenle, güvenli bir dezenfeksiyon hizmeti alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon Hizmetinde Yapılan İşlemler

Ev ve ofis dezenfeksiyon hizmeti sırasında, profesyonel ekibimiz öncelikle dezenfektan servisini planlar ve yeterli malzemeleri planlar. Daha sonra dezenfekte edilecek bölge ilaçla tedavi edilecektir. Çoğunlukla ellerle temas eden alanlar, mikrop içermeyecek şekilde temizlenir. Bağcı Grubu’nun alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip profesyonel ekipleri, sağlığınıza dikkat ederek mikropların iç içe geçebileceği evinizin en tehlikeli yerlerini temizler. Özellikle yoğun bakım ünitelerinde hastane dezenfeksiyon işleminde titiz bir dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız, bu işlemin gerçekleştirileceği bölümdeki yataklar, tıbbi cihazlar gibi malzemeleri özel bezlerle temizliyor. Dezenfeksiyondan önce, personel kendi hijyenini sağlar ve ellerini dezenfekte eder.

Neden Beyaz Temizlik

Uzun yıllar Marmara Bölgesinde, özellikle İstanbul’da şehirlere hizmet veren Beyaz Temizlik Şirketi, profesyonel ekibi ve tecrübesi ile çok sayıda şirket ve vatandaşa dezenfeksiyon hizmeti vermiştir. Kullandığı yüksek kaliteli temizlik malzemeleri ile bir ortamda vücuda zararlı mikroorganizmalara yaşam şansı vermeyen Beyaz Temizlik Şirketi ekibi, bu konuda müşterilerine garanti vermekte ve kaliteli hizmet anlayışı ile görevini yerine getirmektedir.

SİZİ ARAYALIM