İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik


İnşaat Sonrası Temizlikİnşaat sonrası temizlik taleplerinizi Beyaz Temizlik Şirketi olarak 10 yılı aşkın tecrübemizle profesyonel olarak yerine getiriyoruz. Son yıllarda hızla artan binalar ve müteakip konut satışları sonucunda inşaat sonrası temizlik talebindeki artış çizgiye ulaştı. Mevcut talebi karşılamak isteyen ve inşaat sonrası temizlik konusunda gerçek deneyime sahip olmayan  birçok temizlik şirketi,  düzgün bir şekilde gerçekleştirmeyen bir çalışma anlayışı ile müşterilerini mağdur etmektedir. Beyaz Temizlik Şirketi, bu şikayetlerden kaçınmak için profesyonel ekip sayısını artırarak daha fazla talebi karşılamayı hedeflemektedir.

İnşaat Sonrası Temizlikte Neden Beyaz Temizlik

  • İnşaat sonrası temizlik konusunda deneyimli personellere sahiptir.
  • Kaliteli makineler ve kimyasallar kullanılmaktadır.
  • İnce temizlik olarak yapılan inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile eşyalarınızı temizledikten sonra taşıyabilirsiniz.
  • İnşaat sonrası temizlik hizmeti zahmetli olduğundan, personel sayımızı temizlik alanının metrekaresine göre belirleriz. Beyaz Temizlik %99 hizmet memnuniyeti garantisi verir.

İnşaat sonrası temizlik taleplerinizi verdiğimiz ayrıcalıklarla bekliyoruz. Beyaz temizlik şirketi yaptığı her temizlik hizmetinin arkasındadır. Bu bağlamda, her zaman kendine ve hizmetine güvenir.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

  • İnşaattan sonra camlarda ve çerçevelerde kalan boya ve harç kalıntıları, cam bantlar, silikon ve benzeri kalıntıların detaylarının temizlenmesi iç ve dış cam olarak temizlenir.
  • Mutfak ve banyo duvarları, yer ve duvar karoları ince bir temizlik için temizlenir.
  • Tüm evin kapıları, petekleri ve prizleri inşa edildikten sonra harç, boya ve silikon kalıntıları kazınır ve temizlenir.
  • Tüm evin zeminini ve duvarını temizledikten sonra, iyi temizlenir.
  • Temizlik sırasında fayans, parke ve duvar boya türlerine göre farklılık gösteren özel kimyasallar kullanılır. Kullanılan kimyasallardan sonra, tehlikeli sonuçlar üretmek için değil, genel temizlik malzemeleri kategorisine dahil edilir.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetimiz, kaba temizlik ve ince temizlik olmak üzere iki adımda gerçekleştirilir. Beyaz Temizlik Şirketi hizmetiyle sizleri memnun edecektir. Memnuniyet garantisi anketimize katılan onlarca müşteri, hizmetimizin kalitesini% 98 olumlu cevaplarla teyit etmiştir. Memnun müşterilerimiz arasında olmak için bizi arayabilirsiniz. Telefon numaramız 0533 546 60 83’tür. 7/24 müşteri destek hattımız açıktır. Bizi istediğiniz zaman diliminde arayabilirsiniz.