İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik


İnşaat sonrası temizlik hizmetleri, herhangi bir ticari veya konut inşaatı projesinin önemli bir parçasıdır. Beyaz Temizlik ‘de, personelimiz beklentilerinizi karşılamak için daha ileri hizmet ve işi hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamak için kendini adamıştır. İster İtalyan mermeri veya özel parke döşeme ve fikstür ithal etmiş olun; Personelimiz hassas malzemelerle ilgilenmek için özel temizleme süreçleri konusunda eğitilmiştir.

Müteahhitinizle birlikte çalışmak üzere yapılan zamanlamaları da dahil olmak üzere inşaat sonrası temizliğin tüm yönlerini, inşaat sonrası temizliğinizin ayrılan zaman dilimlerinde tamamlanmasını sağlayarak yapabiliriz. İnşaat sonrası temizlememiz üç aşamadadır ve aşağıdaki gibi ayrılmıştır.

Kaba Temizlik

Bu aşama genellikle, çerçeveleme, sıhhi tesisat ve elektrik kontrol edildikten ve tamamlandıktan sonra talep edilir. Ayrıca büyük çöp ve çöplerin çıkarılmasını, genel bir süpürme ve çıkartmaların çıkarılmasını da içerebilir. Bu, gelen boyama, döşeme, demirbaşlar ve kabine müteahhitlerine hazırlanmaya yardımcı olacaktır.

Hazırlık Temizliği

Lavabolar, küvetler, duşlar, dolaplar ve tezgahlar dahil olmak üzere mutfak ve tuvaletlerin detaylı bir şekilde temizlenmesi gerekir. Bu aşamada ayrıca süpürgeliklerin, aydınlatma armatürlerinin, kapı çerçevelerinin, pencere çıkıntılarının, iç camların, aynaların ve zeminlerin süpürülüp temizlendiğinin detaylı temizliğini de ekledik.

Son Temizlik

Bu aşamada, tüm müteahhitler işlerini tamamladı ve artık erişim gerektirmiyor. Garaj alanları süpürülmüş, halılar süpürülmüş, zeminler temizlenmiş ve kalan tozlar bu aşamada ele alınmıştır. İkinci aşamadaki tüm temizlik gereksinimleri, binanın “hazır durumda” olmasını sağlamak için gözden geçirilir.

Tüm inşaat sonrası temizlik projeleri için Beyaz Temizlik, gerekli tüm çevre dostu temizlik malzemelerini, yüksek eğitimli bir işgücünü ve profesyonel ekipmanı sağlar. Bir sonraki inşaat projeniz için bizimle ortaklık kurun ve Beyaz Temizlik’in yapabileceği farkı görün.