Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik

Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik


Taşınma Öncesi ve Taşınma Sonrası temizlik hizmetinde, evinizdeki veya dairenizdeki her şeyi kapsar. Bu temizlik türü, genellikle düzenli bakım temizliği kapsamına girmeyen yerlere derine girer. Fırın içi, tüm süpürgeliklerin, egzoz ve tavan menfezlerinin, aydınlatma armatürlerinin, pencerelerin, balkonların, klima dolaplarının ve daha fazlasının detaylı temizliği dahil tüm cihaz ve dolapların içini temizleyeceğiz. Hangi ürünlerin kullanılacağı ve nerede kullanılacağı konusunda çok fazla bilgimiz var. Daha fazla bilgi ve bu hizmet kapsamında neler olduğunu öğrenmek için kontrol listemize bakın.

Evimize yeni bir kiracıya hazırlanmak için tasarladığımız / taşındığımız temizlememiz son derece kapsamlı. Eviniz veya daireleriniz, önceki kiracılar tarafından bırakılan yıllar boyunca toz ve kir toplayabilir. Yukarıdan aşağıya, tüm evinizi temizler ve temizleriz ve size yeni evinize stressiz bir karşılama sunarız.

Yeni bir yere taşınıyorsanız, temizlik hizmetine taşınma planlarınızın bir parçası olarak taşınma öncesi / taşınma sonrası temizlik hizmetimizi göz önünde bulundurun